fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fotografija

Fotografija - akis į, , , pasaulį, , , .
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jūsų stilius.

Go down 
+8
sausraa
rūž.avaii*
Gabrielė
taškais.
Greta
Kita
Žvaigždė
Rimantė.
12 posters
AutoriusPranešimas
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeTr. 10 31, 2007 3:56 pm

-


Paskutinį kartą redagavo Rimantė., Antr. 09 02, 2008 1:50 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 3:13 pm

Mano asmeninė subkultūra - AŠ.Perku drabužių visur, kur tik randu kažką artimo.Tik, Rimante, nesutikčiau, kad rengies kaip menininke."Menininkas" per daug gražus žodis mums ir tokio stiliaus dar nėra išrasta.


Paskutinį kartą redagavo , Tr. 11 07, 2007 5:17 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 4:11 pm

-


Paskutinį kartą redagavo Rimantė., Antr. 09 02, 2008 1:58 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 5:18 pm

Aišku. Suprantu, bet man juokinga kai nenusimano ir kažką aiškina.Nors šeip manau stilius kartais priklauso nuo tave supančių žmonių.
Atgal į viršų Go down
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 8:12 pm

-


Paskutinį kartą redagavo Rimantė., Antr. 09 02, 2008 1:59 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 9:28 pm

Prisipažinsiu kai buvau susilaužiusi koją, tai buvo du mėnesius prieš vasarą, aš buvau susižavėjusi šiuom stiliumi.Bet paskui praregėjau ir man tai dabar atrodo labai kvaila.
Atgal į viršų Go down
Kita
Admin
Admin
Kita


Pranešimų skaičius : 57
Age : 30
Registration date : 2007-08-13

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 10:14 pm

Žmonės mane vadina gote, bet aš nesu gotė, nepriklausau ir kokiam kitam stiliui. Tiesiog mėgstu juodą spalvą. Rengiuos kaip man patogu, kaip man patinka. Drabužius perku visur kur tik randu sau patinkama ir prieinamą rūbą.
Atgal į viršų Go down
https://fotografija.catsboard.com
Greta
Naujokas
Naujokas
Greta


Pranešimų skaičius : 32
Age : 31
Location : Alytus
Registration date : 2007-11-04

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeKv. 11 08, 2007 5:59 pm

Perku visur kur randu man patinkanciu ir man patogiu rubu.Nesistengiu renktis taip kaip patinka kitiems, jug tai mano gryvenimas mano kunas kuri rengiu kaip noriu.Ir jei kam noors nepatinka kaip rengiuosi tai man visiskai taspats.Negaleciau saves priskirti jokiam stiliui.Man tai juokinga kaip dabar ten buna mazdaug Banglai,Emo,Fyfos.kiekvienas zmogus istikro rengiasi kaip jam patinka kaip jis nori rengtis, kaip jam tada buna grazu.man va pries metus ar metus su puse buvo grazu "banglai"(aisku ir dabar grazu toki apsmuke)tai va ir buvau labai tuo susizzavejusi ir bandziau kazka panasaus daryt nu aisku dabar tai labai juokinga. http://picasaweb.google.com/gretasmile/2006m/photo#5122674083782466690
nu va as cia kai buvau Banglaii;D desnej as.
ir vat bet kaip pagalvoji kad reikia viska isbandyt kol dar galim kol nereikia jokiu kostiumeliu i darba nesiot ir t.t gi smagu.dar kazkada bandziau tapt panke;Dkai mylejau Avril.tai va.dabar tai rengiuosi kaip man patinka kaip kuria diena jauciuosi.paprastai gana nemoku apibudinti savo stiliaus, nes turiu gal toki bet nezinau kaip ji isreikst:}
Atgal į viršų Go down
taškais.
Naujokas
Naujokas
taškais.


Pranešimų skaičius : 6
Location : Gargždai.
Registration date : 2007-11-05

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeSk. 11 25, 2007 3:33 pm

Šiaip rengiuosi iš firminių parduotuvių, bet pačių pigiausių jų prekių ;D.Zaroj randu daug gero.Bet tie gavnopoliai mėšlas.Mieliau keliauju į labdaryną apsipirkt, bet kad pas mus jis labai jau negausus.Mėgstu skaras, daug medinukų ant kaklo, sijonų neatsisakau, bet dabar tinkančių žiemai neturiu,vos vieną, nešioju odinukus batus, dažnai su inkarais velkuosi, nors jau pamažu praeina man ta mada.Nešioju ir senus drabužius, mamos laikų, vat, greit man persiūs paltą, kuriam 25 metai.tai tiek.
mano skudurai daug priklauso nuo muzikikės, nes klausau dpoeziją, tai ir norisi rengtis kažkaip kitaip, nekomerciškai.dabar labiau pasinėriau į metalą, tai galibūt, kad greitu laiku pirksiu kerzus {:.
nesukonkretinu drabužių kaipo turto.Turi pinigų - gali nusipirkt, o kai neturi - nieko ir nereikia.
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
Naujokas
Naujokas
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 3
Age : 29
Registration date : 2008-02-03

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeSk. 02 03, 2008 3:22 pm


Negalėčiau sawęs priskirti kokiam nors stiliui.
Tiesiog rengiuos kaip man patinka .
Dažniausiai ,aš derinu kažką neįprasto
ir taip išeina įdomi rūbų "kompozicija" x]
perkuosi dažniausiai sepaloje, croptown'e ,
vero modejo ir bershkoje ;]
Jei nueinu į turgų ar labdarkę tiesiog ten nieko sau patinkančio nerandu.
Na šiaip jei turiu kokią vienspalvę maikutę ,tai ant jos pati ką nors užsirašau ar pan. (su speacialiais ant drabužių skirtais piešt flomikais)
batai- skateshoes arba "inkariukai"
Iš tikrųjų nesu "rūbų" vergė ,kad atsidarai spinta ir rūbai krenta..xD
Atgal į viršų Go down
http://www.merginos.super.forum.lt
rūž.avaii*
Naujokas
Naujokas
rūž.avaii*


Pranešimų skaičius : 23
Registration date : 2008-04-06

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 5:27 pm

Kokiose parduotuvėse dažniausiai perkate drabužius?
Ar drabužiai Jums yra labai svarbu?
Kaip pavadintumėte savo stilių?

omgė. aš dievinu rūbuus. apsišopinimą ir šiaip fashion!! <33 dažniausiai perkuosi terranovoj. ten jau taip afigėna. tokie rūbai gražus, bet kokybė š. nu , bet man svarbu kaip rūbas atrodo, o ne iš ko pasiūtas.;D nešioju kokius sportbačius, skeitčiūzus, inkarus. dabar nusipirkau converse firmos kedus tai neatsidžiaugiu, tampau visur. šiaip mėgstu už rūbus daug mokėt;DD vaikštau su aptemtais džinsais, maikėm kokios kietom. mėgstu rūžavą spalvą. jeigu jau pamatau kažką rūžavo iš karto užsinoriu to daikto. iš spalvų dar žydra patinka, nes gražiai atrodo kai su rūžava būna {mm}. šiaip jaučiu galvojat, akd aš debilė, bet negaliu gyvent be parduotuvių, rūbų ir kažko panašaus!! {mm}
Atgal į viršų Go down
sausraa
Moderatorius
Moderatorius



Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2008-06-01

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimePir. 06 02, 2008 4:11 pm

Kokiose parduotuvėse dažniausiai perkate drabužius?
Ar drabužiai Jums yra labai svarbu?
Kaip pavadintumėte savo stilių?


Kokia parduotuvė-man visiškai nesvarbu.
Ar tai būtų Vero Moda ar second hand`ai.
Perku iš ten,kur randu sau tinkamų ir
patinkančių.Dažniausiai apsipirkinėju
turguje,ir po*ui ką kiti mano,tiesiog ten
randu daugiausiai sau patinkančių.
Stiliaus neturiu,o jei reikėtų įvardinti,
pasakyčiau-LAISVOJI AUŠRA.
Atgal į viršų Go down
debesims.
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 11
Registration date : 2008-06-27

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 12:01 am

Mano mylimiausia ir dažniausiai lankoma pull and bear. Dar visad užsuku į New Yorker ir Bershką.
Nėra man jieji labai svarbu, bet nesinori vaikščiot su suplyšusiais, nuskalbtais ir baisiais drabužiais Very Happy
Mano stilius vadinasi Shibby ;DD
Atgal į viršų Go down
Žalia
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-09-23

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeAntr. 09 23, 2008 10:59 pm

Ui, o aš labai paprastai renkuosi drabužius - tai kas man patinka ir tai, kas pagal mano kišenę;} Mėgstu ryškiaspalvius, patogius drabužius ;} kokia tą dieną mano nuotaika - tokia ir apranga cheers
Atgal į viršų Go down
gabijuxe
Naujokas
Naujokas
gabijuxe


Pranešimų skaičius : 23
Age : 28
Location : Alytus.
Registration date : 2008-10-12

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeSk. 10 12, 2008 4:13 pm

Stiliaus neturiu, rengiuosi taip kaip man patinka, perku rūbus tokius kokie man pačiai yra gražūs.
Atgal į viršų Go down
gytuxe
Naujokas
Naujokas
gytuxe


Pranešimų skaičius : 18
Age : 29
Registration date : 2008-10-12

Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitimeSk. 10 12, 2008 4:39 pm

Stiliaus taip pat neturiu. Rengiuosi taip, kad jausčiausi gerai ir patogiai. ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų stilius. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų stilius.   Jūsų stilius. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų stilius.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
fotografija :: Laisvalaikis :: grožis, stilius, mada-
Pereiti į: