fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fotografija

Fotografija - akis į, , , pasaulį, , , .
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Aksesuarai.

Go down 
+9
sausraa
rūž.avaii*
Fable
Swound
melyna_gatve
Kita
taškais.
Žvaigždė
Rimantė.
13 posters
AutoriusPranešimas
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeTr. 10 31, 2007 4:19 pm

-


Paskutinį kartą redagavo Rimantė., Antr. 09 02, 2008 2:02 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 3:11 pm

Dievinu spygliuotas apyrankes.Mėgstu užsidėti medinius karolius ant kaklo.Kartais tokią languota apyrankę užsidedu.
Atgal į viršų Go down
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 4:13 pm

-


Paskutinį kartą redagavo Rimantė., Antr. 09 02, 2008 2:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 5:23 pm

O man nesvarbu kaip visi vaikšto.Visi nešioja kerzus - aš irgi nešioju.Nešioju du metus, neatsižvelgiant į madą.Kai juos nešiojau, ieks nenešiojoSu apyrankėm tas pats.Man nesvarbu kaip kiti, svarbu kaip aš.
Atgal į viršų Go down
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeTr. 11 07, 2007 8:10 pm

-


Paskutinį kartą redagavo Rimantė., Antr. 09 02, 2008 2:05 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
taškais.
Naujokas
Naujokas
taškais.


Pranešimų skaičius : 6
Location : Gargždai.
Registration date : 2007-11-05

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeSk. 11 25, 2007 3:36 pm

Turiu vieną sidabrinį a la Chinese žiedą, seniau turėjau ir apyrankių, daugiausia pačios nertų, suraišiotų, bet pasimetė daug, nebesinori ir taip dėtis, nelabai patogu.Auskarus pasidariau pati, juos visad nešioju, bumbuliukus išmargintus, karts nuo karto kokius karolius užsimetu.
Atgal į viršų Go down
Kita
Admin
Admin
Kita


Pranešimų skaičius : 57
Age : 30
Registration date : 2007-08-13

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimePir. 12 03, 2007 5:32 pm

Visada su manimi yra mamos dovanotas auksinis žiedas ir auskaras antakyje. Šiaip nelabai puošiuos, bet kartais jei yra noro susirandu ką nors savo aksesuarų dežutėj, ir užsidedu.
Atgal į viršų Go down
https://fotografija.catsboard.com
melyna_gatve
Naujokas
Naujokas
melyna_gatve


Pranešimų skaičius : 10
Age : 30
Location : Marijampolė
Registration date : 2007-12-23

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeSk. 12 23, 2007 10:04 pm

Trys ausakarai ausy,mano akiniai - be jų nematau, ir languota didelė skara. Dažniausiai tokie būna mano aksesuarai. Nelabai aš juos ir mėgstu šeip.
Atgal į viršų Go down
Swound
Naujokas
Naujokas
Swound


Pranešimų skaičius : 9
Location : Aukštaitija
Registration date : 2007-12-19

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeTr. 12 26, 2007 10:12 pm

Nelabai jų turiu, nelabai ir mėgstu ;} Na, turiu vieną žiedelį, mėnulio formos, kurio niekad nenusiimu (kol nepamesiu ;D). O įvairiausios apyrankės, akinukai, skarelės.. jėtau, po kiek laiko pusę daiktų neberandu ;D Tai vieną auskarą pametu, tai apyrankė subyra.. iech, žodžiu, aksesuarai ne man tongue
Atgal į viršų Go down
Fable
Naujokas
Naujokas
Fable


Pranešimų skaičius : 6
Age : 29
Registration date : 2007-12-29

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 6:52 pm

Visąlaik pas mane žiedas, 3 apyrankės ir auksiniai auskarai - žvaigždytės. Jei dar kokius papuošalus užsidedu, tai pačios darytus.
Atgal į viršų Go down
rūž.avaii*
Naujokas
Naujokas
rūž.avaii*


Pranešimų skaičius : 23
Registration date : 2008-04-06

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 5:16 pm

du žiedai, auskarai, diržas, rankinė, akiniai nuo saulės ir dar kartais pakabukas koks.
Atgal į viršų Go down
sausraa
Moderatorius
Moderatorius



Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2008-06-01

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimePir. 06 02, 2008 4:15 pm

Nešioju tik auskarus,apyrankes,o kartais ir grandinėles.
Nemėgstu žiedų.Už tat mėgstu rankų darbo apyrankes,
kokias nors iš medžio ir spygliuotas be spyglių lol!
Atgal į viršų Go down
debesims.
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 11
Registration date : 2008-06-27

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimePen. 06 27, 2008 11:50 pm

Dabar visalaik ant rankos puikuojasi kukli medinių karoliukų apyrankė. Šiaip dar mėgstu auskarus...
Atgal į viršų Go down
gabijuxe
Naujokas
Naujokas
gabijuxe


Pranešimų skaičius : 23
Age : 28
Location : Alytus.
Registration date : 2008-10-12

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeSk. 10 12, 2008 4:17 pm

Mėgstu tik auskarus;D daugiau man nieko nereikia, ypač nekenčiu žiedų ;D
Atgal į viršų Go down
gytuxe
Naujokas
Naujokas
gytuxe


Pranešimų skaičius : 18
Age : 29
Registration date : 2008-10-12

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeSk. 10 12, 2008 4:33 pm

nešioju tik auskarus, kartais užsidedu laikrodį. Žiedų taip pat nemėgstu ;D
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimeTr. 10 22, 2008 9:28 pm

Ant rankos turiu daug draugystės apyrankių, be to dažniausiai užsisegu laikrodį. Ant kaklo kabo nenukabinamas draugės dovanotas pakabutis. Aukarai - visur ir visada beveik.
Atgal į viršų Go down
Vilė
Naujokas
Naujokas
Vilė


Pranešimų skaičius : 26
Registration date : 2008-10-21

Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitimePen. 10 24, 2008 3:01 pm

nesioju du ziedus, pakabuti ant kaklo, apyranke, drauge padovanoju, tai siu dalyku niekada nenusiimu. megstu auskarus, ir svarbu, kad butu kuo originalesni, idomesni. laabai megstu salius.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aksesuarai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aksesuarai.   Aksesuarai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Aksesuarai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
fotografija :: Laisvalaikis :: grožis, stilius, mada-
Pereiti į: