fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fotografija

Fotografija - akis į, , , pasaulį, , , .
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Paulo Coelho

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

Paulo Coelho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paulo Coelho   Paulo Coelho Icon_minitimeKv. 11 08, 2007 10:28 pm

Kaip Jums šio rašytojo knygos?

Man labai patinka.Nors nežinau, kodėl. visiems patinka būtent alchemikas.Asmeniškai aš, susižavėjau jo knygos "Veronika ryžtasi mirti" ir " Prie Pedros upės, ten aš sedėjau verkdama".Knygos su labai gila prasme.Dar skaičiau "Alchemiką", "Demonas ir panelė Prym", "Penktasis kalnas".Turiu knygą"Vienuolika minučių", bet neskaitau, nes manau, kad trylika metų, nėra pakankamas amžius skaityti paie prostitutės gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Paulo Coelho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho   Paulo Coelho Icon_minitimeKv. 11 08, 2007 10:40 pm

-


Paskutinį kartą redagavo Rimantė., Antr. 09 02, 2008 3:50 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Greta
Naujokas
Naujokas
Greta


Pranešimų skaičius : 32
Age : 31
Location : Alytus
Registration date : 2007-11-04

Paulo Coelho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho   Paulo Coelho Icon_minitimePen. 11 09, 2007 4:22 pm

Labai patinka.
Nezinojau sio rasytojo kol brolis nepradejo skaityti jo knygu.Tada susidomejau ir as.Bandziau skaityt pries metus ir man jo knygos nelipo norejosi tu visu apie meile paugliu ir tt.Dabar mano poziuris pasikeite.Coelho yra vienas is mano megstamiausiu rasytoju.Skaiciau Alchemikas Piligrimas Demonas ir panele prym Zahiras.Labai knygas patinka skaityt del begalo giliu minciu.:}
Atgal į viršų Go down
Kita
Admin
Admin
Kita


Pranešimų skaičius : 57
Age : 30
Registration date : 2007-08-13

Paulo Coelho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho   Paulo Coelho Icon_minitimeŠt. 11 10, 2007 9:32 pm

Skaičiau "Penktasis kalnas", ši knyga man nelabai buvo... ir dar skaičiau "Alchemikas" ši gera, labai patiko.
Atgal į viršų Go down
https://fotografija.catsboard.com
Sponsored content





Paulo Coelho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho   Paulo Coelho Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Paulo Coelho
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
fotografija :: Laisvalaikis :: Prie žibalinės lempos-
Pereiti į: