fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fotografija

Fotografija - akis į, , , pasaulį, , , .
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Apie Pauliną.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Paila
Naujokas
Naujokas
Paila


Pranešimų skaičius : 16
Age : 31
Registration date : 2008-04-15

Apie Pauliną. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie Pauliną.   Apie Pauliną. Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 6:48 pm

Taip sveiki,aš Paulina. paila pravardė net nežinau iš kur kilus,todėl galim net nesidomėt:D
Man penkiolika metų,pati esu alytiškė. tačiau labai mėgstu keliaut,o kėlionėse fiksuoti neužmirštamus vaizdus:> didelėmis kelionėmis už dėja Atlando pasigirti negaliu:D jei apie fotografiją mati mėgstu fotografuoti tai kas mano akims patrauklu: gamtos vaizdai,dangus (jį stebiu beveik visada,nuo tada kai perskaičiau knygą "svetima šviesa") įmantrūs pastatai, taip pat kiti žmonės.
pati savo fotografijų daug neturiu {: turėjau anksčiau,o dabar atrodo,kad tas bumas praėjo. jei ir atsiranda mano foto,tai tik portretinė. mažai turiu foto visu ūgiu.
tai tiek. Smile jei kas domina,prašom,klauskit.
________________________
ačiū už dėmesįVery Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/Pyyp
Rimantė.
Pradedantysis
Pradedantysis



Pranešimų skaičius : 74
Registration date : 2007-10-28

Apie Pauliną. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Pauliną.   Apie Pauliną. Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 8:59 pm

-
Atgal į viršų Go down
 
Apie Pauliną.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie Greta
» Apie Spalvota.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
fotografija :: Narių kampelis :: Susipažinkime-
Pereiti į: