fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fotografija

Fotografija - akis į, , , pasaulį, , , .
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 G R I F F A S

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
G R I F F A S
Naujokas
Naujokas
G R I F F A S


Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-10-31

G R I F F A S Empty
RašytiTemos pavadinimas: G R I F F A S   G R I F F A S Icon_minitimePen. 10 31, 2008 6:27 pm

As Griffas arba Donatas: ) Man 18. Turiu savo pasaulį ir gyvenu jame, nevisi turi galimybę ten pakliūti.
Man nėra svarbi kitų nuomonė, esu toks, koks noriu būti ir niekas nesugebės manęs pakeisti. ;} Mylėkite arba nekęskite. ;p
Visi turime kaukes. Tačiau stengiuos jos nerodyti. Noriu atvert mintis, kad žmonės pamatytų mano vidų. Gyvenimas trumpas, todėl stengiuosi visą dieną veikti ką nors įdomaus. Esu pašėles, optimistas, nuolat su šypsena veide, mėgaujuosi kekviena gyvenimo minute.
Jei tik prireikia žmogaus kuris galėtų išklausyti - kreipkis.
Vertinu nuoširdumą. Nuoširdūs žmonės "su visais batais" įkrenta į mano vidų ir pasilieka. Nuostabu, kad pasiliekančių svečių mano gyvenime tiek daug. Bijau jų netekt. Kiekvienas svečias atneša gabalėlį kažko.(:
Štai koks aš.: )
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Admin
Admin
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 72
Age : 29
Registration date : 2007-08-13

G R I F F A S Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: G R I F F A S   G R I F F A S Icon_minitimePen. 10 31, 2008 9:38 pm

Labai įdomus žmogus pasirodei. Vertėtų pažinti. ;}
Atgal į viršų Go down
 
G R I F F A S
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
fotografija :: Narių kampelis :: Susipažinkime-
Pereiti į: